​​​​​Contactgegevens basisschool De IJsbreker

Chrysantenstraat 26
1031 HT Amsterdam
Telefoon: 020-6369643​

E: ijsbreker.info@asko​scholen.nl

Administratie/conciërge DKC De IJsbreker

Ouders/verzorgers melden vanaf 08.00 uur en vóór 08.30 uur, de afwezigheid van hun kind. Dit kan telefonisch bij de administratie van de school of bij de conciërge. Dit kan ook via een Parro-app naar de leerkracht of via een e-mail aan de administratie. Ook tandartsbezoek of doktersbezoek kunt u melden bij de adminsitratie/ conciërge.

E: j.van.gorp@askoscholen.nl (Janneke van Gorp, ma t/m do-dag, hoofdgebouw)

E: h.massink@askoscholen.nl (Herman Massink, alle dagen, hoofdgebouw en dependance)

E: r.kelder@askoscholen.nl (Roxane Kelder, di-woe- en donderdag, dependance)

Ook als uw kind na schooltijd door iemand anders wordt opgehaald, of later/ eerder wordt opgehaald meldt u dit bij de admininstratie of de conciërge.

Vragen aan de directie? ​​​
Directeur: Leonie den Hartog, fulltime (l.den.hartog@askoscholen.nl)
Adjunct Directeur: Shirley Nauta di-woe-vrijdag (s.nauta@askoscholen.nl), tevens Daltoncoördinator BSO/ peuters en groep 1 t/m 4
 
Interne begeleiders

Melissa Pouw, peuters/ VVE en groepen 1-2 (m.pouw@askoscholen.nl)
Veronica Fierro, groepen 3 t/m 5 (v.fierro@askoscholen.nl)
Zusanne Tol, groepen 6 t/m 8 (z.tol@askoscholen.nl)

Of maak gebruik van onderstaand contactformulier:

Vul een naam in
Vul een telefoonnummer in
Vul een geldig e-mailadres in
Vul een bericht in
Invalid Input

Routebeschrijving basisschool De IJsbreker